Suplementy białkowe

gnięciem po konkretne odżywki zasięgnąć porady ekspertów. Wówczas będzie można na pewno sięgnąć po najbardziej odpowiednie, a nawet atrakcyjne odżywki dla sportowców. Trzeba przyznać, że obecnie w sprzedaży dostępne są naprawd

Suplementy białkowe

Dobrej jakości odżywki dla sportowców

Dobrej jakości odżywki dla sportowców zwykle są polecane przez najlepszych trenerów i lekarzy sportowych. Dlatego wydaje się, że warto przed sięgnięciem po konkretne odżywki zasięgnąć porady ekspertów. Wówczas będzie można na pewno sięgnąć po najbardziej odpowiednie, a nawet atrakcyjne odżywki dla sportowców.

Trzeba przyznać, że obecnie w sprzedaży dostępne są naprawdę bardzo dobre odżywki, które są w stanie pomóc nawet najbardziej przetrenowanym sportowcom. Muszą oni jednak pamiętać o tym, że stosowanie odżywek będzie im dodawało siły, jednak powinni oni dbać o to, aby praktykowane przez nich treningi były naprawdę odpowiednie i fachowo przeprowadzane. Tylko wówczas będą one naprawdę skuteczne.


Sprzedawane w sklepach posiadają status "dietetycznych

Suplementy sportowe są uzupełnieniem diety. Sprzedawane w sklepach posiadają status "dietetycznych środków spożywczych", potwierdzony specjalnymi atestami. Głównymi zaletami suplementów są zbilansowany i dokładnie podany skład oraz prosty sposób przyrządzania. Suplementy często stosowane są przez kulturystów.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Suplement_(kulturystyka)


CO wiemy o kreatynie? Wikipedia

W latach 90. XX wieku kreatyna zyskała szczególny rozgłos jako naturalny sposób na zwiększenie wyników sportowych i budowanie beztłuszczowej masy ciała. Stwierdzono, że ogólna zawartość kreatyny w mięśniach szkieletowych jest zwiększona po doustnym podaniu suplementów diety, a zawartość ta różni się i zależy od wielu czynników, m.in. od poziomu spożycia węglowodanów, rodzaju aktywności fizycznej i typu włókien mięśniowych. W skutek tego zaczęto stosować kreatynę w charakterze dodatku do suplementów diety stosowanych przed treningiem10. Na rynku dostępne są różne formy kreatyny, m.in. cytrynian, jabłczan, ester etylowy, azotan, chlorowodorek, glukonian, ?-ketoglutaran i orotan10.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kreatyna



© 2019 http://informator.augustow.pl/